pátek 3. června 2011

Trieste Liberty


Včera jsem konečně došla na výstavu Trieste Liberty, která je v bývalém rybářském trhu a pojednává o architektuře začátku 20. století v Terstu. Bylo to moc pěkné. Vzala jsem sebou spolubydlící Evu, pro kterou výstava znamenala objev secese :-D