Cestovatelský deník Lenky P.
pátek 3. června 2011
Trieste Liberty
Včera jsem konečně došla na výstavu Trieste Liberty, která je v bývalém rybářském trhu a pojednává o architektuře začátku 20. století v Terstu. Bylo to moc pěkné. Vzala jsem sebou spolubydlící Evu, pro kterou výstava znamenala objev secese :-D
Novější příspěvky
Starší příspěvky
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
Archiv blogu
►
2013
(3)
►
března
(2)
►
ledna
(1)
►
2012
(47)
►
listopadu
(3)
►
října
(6)
►
září
(3)
►
srpna
(1)
►
července
(2)
►
června
(1)
►
května
(2)
►
dubna
(4)
►
března
(6)
►
února
(9)
►
ledna
(10)
▼
2011
(50)
►
prosince
(4)
►
listopadu
(11)
►
října
(7)
►
září
(12)
▼
června
(1)
Trieste Liberty
►
května
(5)
►
dubna
(3)
►
března
(7)
►
2008
(54)
►
listopadu
(1)
►
října
(1)
►
července
(1)
►
června
(8)
►
května
(5)
►
dubna
(9)
►
března
(8)
►
února
(11)
►
ledna
(10)
►
2007
(47)
►
prosince
(6)
►
listopadu
(14)
►
října
(16)
►
září
(11)
O mně
Lenicka
Zobrazit celý můj profil