Uznávám, tohle je asi příspěvek, který moc čtenářů neosloví. Nicméně dnes proběhla inaugurace institutu... ha, potíže s překladem: urban studies, to si každý jistě rozlouskne i bez znalosti angličtiny :-) Na inauguraci měla přednášku Saskia Sassen a bylo to dost dobré a ještě vypadá jako správná ženská.
Pro zájemce oficiální stránky zde: http://www.saskiasassen.com/
pondělí 12. prosince 2011
pátek 9. prosince 2011
Rijksmuseum
středa 7. prosince 2011
Amsterdam Historical Museum
Muzeum je obrovské a podobné labyrintu, takže jsme se spolužačkou Valerie měly po dvou hodinách pocit, že už se nikdy nedostaneme ven. V důsledku téhož jsme také část spíš tak proběhly. Ale něco bylo dost zajímavé - třeba animace růstu Amsterdamu, což člověku osvětlí, jak to bylo se všema těma řekama, co dneska vypadají jako kanály apod.
sobota 3. prosince 2011
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)