
Víkend jsme se spolubydlícími/spolužáky strávili v přímořské vesnici Lekeitio. Počasí bylo naprosto nádherné, na sluníčku bylo až vedro (až jsem z toho měla následně úpal). Vesnice je moc pěkná: úzké uličky, přístav s lodičkama, nádherná pláž, ostrov (dostupný jen za odlivu) a kopce kolem. A plno lidí (místních) užívajících si víkend a počasí. Všude kolem taky byly baskické nápisy - nasprejované, ale i ty oficiální tu byly dvojjazyčně jen občas, převládala baskičtina. A baskických vlajek tam bylo taky hodně, ale to je i v Bilbau.
Jedna fotka na ochutnávku zde, zbytek na picasa.




